Vánoční otevírací doba 2023

pondělí 25.12.zavřeno
úterý 26.12.zavřeno
středa 27.12.8:00 – 18:00
čtvrtek 28.12.8:00 – 18:00
pátek 29.12.zavřeno (inventura)
pondělí 1.1.zavřeno

Doporučený příspěvek

Publikováno
V rubrikách Uncategorized

Vánoční nadílka Evil Eye

Od 15. 11. do 31. 12. sleva 15% na všechny brýle značky EVIL EYE

(i s dioptrickými čočkami – možno též v multifokálním provedení).

Přijďte si k nám vybrat Vaši nadílku!

Kontaktní čočky a počítač?

Trávíte hodiny u počítače a cítíte, že oči by si zasloužily úlevu?

Máme pro Vás měsíční kontaktní čočky Biofinity Energys® od firmy CooperVision.

Čočky mají speciální sférickou konstrukci Digital Zone Optics™, která pomáhá snížit pocit únavy očí a díky technologii Aquaform® se v čočkách udržuje vlhkost a pomáhá snižovat osychání očí a je zajištěna vysoká prodyšnost pro kyslík.


Pokud navíc vnímáte, že se blízké objekty, jako je například displej Vašeho chytrého telefonu nebo monitor počítače, jeví rozmazané, může se jednat o první příznaky stavu, kterému říkáme presbyopie. Jedná se o zcela přirozený proces, který ovlivňuje zrak většiny lidí po čtyřicátém roce věku.

Pak pro Vás nejspíš bude vhodnějším řešením zvolit multifokální kontaktní čočky. Ty nabízíme jak v měsíčním tak jednodenním provedení. Využívají jedinečnou technologii – CooperVision® Binocular Progressive System™ – která je navržena tak, aby kontaktní čočky poskytovaly jasné vidění na všechny vzdálenosti – tedy na blízko, na dálku i na střední vzdálenosti mezi tím. I na těchto čočkách byla použita technologie Aquaform®.

Přijďte, rádi Vám poradíme, jak na oční únavu u digitálních zařízení!

Progresivní brýlové čočky Zeiss

Při zakoupení progresivních (multifokálních) brýlových čoček Zeiss produktové řady Lifestyle dostanete u nás druhý pár za cenu pouhých 1000 Kč. Podmínkou je zakoupení obou brýlových obrub u nás. Přijďte se zeptat na další podrobnosti. Rádi Vás uvidíme a vše vysvětlíme!

Akce 3+1

Chystáte se k nám pro kontaktní čočky? V tom případě bude pro Vás jistě zajímavá akce 3+1 vztahující se na měsíční kontaktní čočky firmy Cooper Vision.

Při zakoupení sady na půl roku (4 boxy) dostanete 1 box zdarma a k tomu 2 velké roztoky na čištění čoček za cenu jednoho.

Akce je podmíněna pravidelnými kontrolami u nás, ty jsou pro stálé zákazníky vždy zdarma!