Brýlové obruby

Výběr brýlové obruby je dalším velmi důležitým krokem. Je třeba, aby obruba na obličeji dobře seděla, netlačila, měla sklon a další parametry vhodné pro Váš typ brýlových čoček a v neposlední řadě by měla tvořit doplněk, který podtrhne Vaši osobitost a budete ji rádi nosit.

Proto pro Vás pečlivě vybíráme brýlové obruby od těch nejlepších designérů. Titanflex, Bogner, Dior, Etnia Barcelona, Alan Mikli, Tom Ford, Tag Heuer, Bogner, Coco Song, Porshe Design, Ray-Ban a mnoho dalších obrub světových značek naleznete v naší optice. Neopomíjíme však ani brýle tuzemské výroby. Je pro nás důležité, aby si u náš každý zákazníky mohl vybrat ke své maximální spokojenosti.

Vyberete si u nás také z nabídky slunečních brýlí a doporučíme Vám, které jsou případně vhodné pro vsazení dioptrických slunečních čoček.

Nabízíme i kolekci velmi kvalitních sportovních brýlí značky Evil Eye, které nabízí řadu různých typů filtrů dle typu sportu. Do některých z nich je možné vsadit dioptrické čočky, do jiných pak odnímatelnou dioptrickou vložku.

S výběrem brýlových obrub, slunečních a sportovních brýlí Vám rádi poradíme. Vysvětlíme výhody a nevýhody různých typů materiálu a doporučíme, s jakým typem brýlových čoček je vhodné danou obrubu kombinovat.

+420 353 585 555
+420 602 621 154

Omnia Optik spol. s r.o.

Jaltská 15
360 01, Karlovy Vary

Otevírací doba

Po-Pá 8:00-18:00