Kontaktní čočky

Ceny aplikace a kontaktních čoček

  • Aplikace kontaktních čoček a následné kontroly provádíme zdarma (podmínkou je zakoupení sady kontaktních čoček u nás).
  • Při první návštěvě vybíráme zálohu na čočky ve výši 500 Kč (v případě, že zákazník u nás sadu nezakoupí, záloha je nevratná).
  • Ceny kontaktních čoček jsou individuální dle dioptrií a typu čoček. Rádi Vám je sdělíme na místě.

Při přesné volbě typu a správné péči Vám kontaktní čočky mohou nabídnout zdravou, praktickou a pohodlnou možnost korekce zraku. Kontaktní čočky jsou bezpečné a pohodlné, jejich použití je snadné, a proto jsou vhodné téměř pro každého. Jsou vyrobené z vysoce pokrokových materiálů a péče o ně je velice jednoduchá. Nebojte se, že pro vaše oči, nebudeme mít ty správné čočky. Výběr se neustále rozšiřuje, takže dnes je možné kontaktními čočkami napravit většinu očních vad (korigují i cylindrickou složku oční vady při astigmatismu a to i při jeho vyšších hodnotách) a najít ty nejvhodnější čočky téměř pro každého v jakémkoliv věku (nabízíme i čočky multifokální).

Přesto byste ale neměli zapomínat, že se jedná o prostředek zdravotnické techniky, který se vkládá do oka, proto výběr správné kontaktní čočky patří vždy do rukou kontaktologa na základě jeho vyšetření, které se liší od vyšetření pro předpis brýlí.

Minimálně jednou za půl roku si nechte zkontrolovat zrak, předejdete tak zbytečným zdravotním komplikacím. Jestliže si u nás kontaktní čočky kupujete, za kontroly už neplatíte.

Vstupní vyšetření nelze uspěchat, rezervujte si proto, prosím, dostatek času, zejména pokud s kontaktními čočkami nemáte zatím žádné zkušenosti. Kromě výběru vhodné kontaktní čočky Vás naši kontaktologové naučí s čočkami správně manipulovat a správně se o ně starat.

Pokud toužíte po změně barvy vašich očí, můžete mít i barevné čočky. Dioptrické i nedioptrické.

Nabízíme kontaktní čočky a prostředky na jejich údržbu od všech renomovaných světových výrobců.

POTŘEBUJETE NOVÉ KONTAKTNÍ ČOČKY?

Objednejte se k nám!

+420 353 585 555
+420 602 621 154

Omnia Optik spol. s r.o.

Jaltská 15
360 01, Karlovy Vary

Otevírací doba

Po-Pá 8:00-18:00